Images-loading
niedziela, 29 maj 2016 22:04

Koncert Charytatywny w LO 2

(0 głosów)

Do szkoły chodzimy aby się uczyć i nikt nie może mi zaprzeczyć, są jednak takie dni kiedy odkładamy czas na naukę i poświęcamy go komuś, kto go bardziej potrzebuje, tak było i tym razem... Dyrekcja naszej szkoły postanowiła zabrać swoich wychowanków na koncert Charytatywny zbierający pieniądze dla chorego dziecka. Poszła cała szkoła... Każdy zapłacił składkę na chłopca w wysokości nie przekraczającej 5 zł, koncert odbył się w miłej atmosferze kolegów z liceum nr 2. Koncert prowadzony był wspólnie przez samorządy uczniowskie obu szkół. Choć z przykrością stwierdzam, że przyjściem na wydarzenie kierowały głównie przemyślenia o braku zajęć, to myślę, że każdy bez wyjątku w głębi serca choć trochę poczuł się zobowiązany aby przyjść na koncert w celach charytatywnych... Sądzę również, że takich koncertów powinno być zdecydowanie więcej w przyszłości.

Skomentuj