Szukaj

  • Ranking
  • I LO

    I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach

  • ILOv2

    Najlepsze liceum w powiecie starachowickim.

A A A

Na zaproszenie Szkolnego Klubu Europejskiego dnia 12 czerwca 2017 r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy Urzędu Miasta w Starachowicach - Pani Elżbieta Gralec i Pan Kamil Stanos (Referat pozyskiwania funduszy zewnętrznych), oraz Pani Anna Podzielna z Młodzieżowej Rady Miasta w Wąchocku. Tematem spotkania zaproszonych gości z młodzieżą naszego liceum była kwestia funduszy europejskich. Pani E. Gralec i Pan K. Stanos przedstawili naszym uczniom informację, czym są fundusze europejskie, oraz co w ramach pozyskania funduszy zewnętrznych zostało zrealizowane w gminie Starachowice. Natomiast Pani A. Podzielna, zaprezentowała możliwości jakie wynikają z uczestnictwa młodzieży szkolnej w programie „Erasmus”.