Szukaj

  • Ranking
  • I LO

    I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach

  • ILOv2

    Najlepsze liceum w powiecie starachowickim.

A A A

19 października odbył się już kolejny Dzień Języków Obcych w naszej szkole. Tym razem był on bardzo wyjątkowy, ponieważ do wspólnej zabawy zaprosiliśmy gimnazjalistów. Z inicjatywy Pani Edyty Kaptur zorganizowaliśmy Grę Miejską, w której uczestniczyła nasza drużyna oraz drużyny z Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4, wraz z opiekunami. Na drużyny czekały zadania w terenie, które powiązane były z nauką języków obcych. Drużyną, która najszybciej rozwiązała wszystkie zadania i jako pierwsza pojawiła się na mecie była grupa uczniów z Gimnazjum nr 4. Na zwycięzców czekały nagrody ufundowane między innymi przez Stowarzyszenie "Nasza Jedynka" i Kino Helios. To niecodzienne wydarzenie zakończyliśmy wspólną zabawą karaoke w różnych językach, przygotowaną przez klasę 2e. Dziękujemy także wszystkim uczniom Jedynki, którzy ubarwili nam ten dzień przebierając się w kostiumy powiązane z różnymi narodowościami, wśród których największą popularnością cieszyła się Francja.

Zapraszamy do galerii!!