KANDYDADCI DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Przedstawiamy kandydatów w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Do piątku wpłynęły trzy kandydatury. Zapraszamy do zapoznania się z nazwiskami kandydatów, a samych kandydatów zachęcamy do aktywnej kampanii na terenie szkoły.

WYBORY ODBĘDĄ SIĘ 28 WRZEŚNIA 2017 R. (CZWARTEK). ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKĄ JEDYNKI DO GŁOSOWANIA.
Kandydaci od lewej - Aleksandra Barszcz (kl. 2d), Konrad Wainberger (kl. 2d) i Ewelina Jędrzejczyk (kl. 2d).

Ślubowanie klas pierwszych odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 16.00. Po ślubowaniu o godzinie 16.45 odbędą się obowiązkowe zebrania wychowawców z rodzicami dla wszystkich klas.

Zapraszamy.

W NAJBLIŻSZY PIĄTEK (8 WRZEŚNIA)

NA DŁUGICH PRZERWACH (GODZ. 10-13)

NA ŚWIETLICY ODBĘDZIE SIĘ GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW

ZAPRASZAMY SPRZEDAJĄCYCH I KUPUJĄCYCH

:)

UWAGA!

Zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego I LO. Wszystkich uczniów zainteresowanych kandydowaniem w wyborach zachęcamy do zgłaszania się w dn. 11 – 15 września do opiekuna SU Pani Katarzyny Serafin (sala nr 28). Na spotkanie informacyjne zapraszamy na długiej przerwie o godz. 11.05 w najbliższy piątek (15 września).

Jeśli jesteś kreatywny, odpowiedzialny i zależy Ci na dobrej atmosferze w naszej Jedynce ta propozycja jest dla Ciebie!!

Zapraszamy!