ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

Tegoroczny Dzień Otwarty w Jedynce już za nami! Na szczęście pozostają zdjęcia i wspomnienia. Atmosfera, mimo niesprzyjającej pogody, było gorąca! Na naszych gości czekały niezliczone atrakcje i niespodzianki. W śród nich między innymi: koncert zespołu szkolnego, występ chóru nauczycielskiego i wspólne tańce. A w pracowniach: zagadki filmowe, potyczki matematyczne, spektakularne pokazy fizyczne i chemiczne, karaoke przebojów brytyjskich, bawarski poczęstunek i quiz, francuska uczta w wiosce Asterixa, tajemniczy Escape Room, a na deser mnóstwo pyszności przygotowanych przez naszych uczniów.

Dziękujemy gimnazjalistom za tak liczne przybycie, a nauczycielom i uczniom I LO za tak wspaniałą organizację i przyjęcie.

Mamy nadzieję, że z gimnazjalistami zobaczymy się już niebawem - we wrześniu.

ZAPRASZAMY DO I LO - NAJLEPSZEJ SZKOŁY W MIEŚCIE!!!