Images-loading

Regulamin Konkursu FOE

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w X edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów Focus on English zorganizowanego pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Starachowickiego Dariusza Dąbrowskiego i Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka.

 

Konkurs adresujemy w szczególności do uczniów klas II i III gimnazjów starachowickich oraz powiatowych. Naszym celem jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży oraz promowanie uczniów prezentujących wysoki poziom znajomości zarówno języka jak i wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Od dziesięciu lat zachęcamy nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych naszego powiatu do uczestnictwa w naszym szkolnym przedsięwzięciu, ale też chętnie współpracujemy i dajemy możliwość poznania nauczycieli uczących w naszej szkole.

Zawsze spotykaliśmy się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz chęcią współpracy ze strony nauczycieli gimnazjów, co cenimy sobie szczególnie mocno.

Uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom wręczamy dyplomy i pamiątkowe podziękowania a zwycięzcy konkursu zawsze uhonorowani są nagrodami rzeczowymi. W tym jubileuszowym konkursie mamy nadzieję na wyjątkową pulę nagród.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem.