Images-loading

Osiągnięcia naszych uczniów w latach 1996 - 2011

Lista laureatów, finalistów i uczestników
ogólnopolskich konkursów i olimpiad przedmiotowych:

Luty i marzec to czas, który dla wielu upływa pod znakiem olimpijskich i konkursowych zmagań. Jedni sposobią się do udziału w etapie centralnym, inni szlifują formę przed etapem rejonowym, jeszcze inni podsumowują już swoje tegoroczne dokonania.
Wszystkim, którzy zakończyli już swój udział w konkursowych zmaganiach szczerze gratulujemy doniesionych sukcesów. Tym zaś, którzy weryfikować będą swoją wiedzę i umiejętności w kolejnych etapach olimpiad i konkursów życzymy wytrwałości i sukcesów!
Dotychczasowy bilans naszych dokonań prezentuje się następująco:

 

 

Rok szkolny 2010/2011:
Krystian Jagieła – finalista XI Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka)
Magdalena Mikulka – finalistka XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
(opiekun: Jarosław Ciepliński)
Aleksandra Nachyła – laureatka XI Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka)
Joanna Sobczyk - laureatka XI Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka)
Kamila Stasiak

– finalistka XXXVII Olimpiady Historycznej
(opiekun: Bohdan Izak)

 

Rok szkolny 2009/2010:

Aleksander Głuszek - laureat XLII Olimpiady Innowacji Technicznych – I miejsce w Polsce.
(opiekun: Przemysław Wolszczak).
Aleksander Głuszek - laureat XII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA (grupa elektroniczno – telekomunikacyjna) – IV miejsce w Polsce.
(opiekun: Przemysław Wolszczak).
Olga Rużycka - finalistka XXXIX Olimpiady Biologicznej
(opiekun: Grażyna Senderowska).
Olga Rużycka - Awans do etapu centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
(opiekun: Grażyna Senderowska).
Michalina Kurek - finalistka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka).
Kamila Stasiak - finalistka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Bohdan Izak).

 

Rok szkolny 2008/2009:
Katarzyna Wójcik - finalistka XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
(opiekun: Teresa Śpiewak).
Katarzyna Wójcik - finalistka XX Olimpiady Filozoficznej
(opiekun: Teresa Śpiewak).
Aleksandra Orzeł - finalistka XIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
(opiekun: Barbara Noga).
Martyna Trzos - finalistka IX Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka).
Miłosz Sobecki - finalista IX Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka).

 

Rok szkolny 2007/2008:
Katarzyna Wójcik - finalistka XIX Olimpiady Filozoficznej
(opiekun: Teresa Śpiewak).
Paulina Wróblewska - finalistka VIII Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”
(opiekun: Robert Słoka ).
Dominika Skiba - finalistka VIII Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”
(opiekun: Robert Słoka).
Marcin Woźniak - finalista VIII Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”
(opiekun: Robert Słoka).
Amanda Ławska - finalistka VIII Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”
(opiekun: Robert Słoka).

 

Rok szkolny 2006/2007:
Katarzyna Wójcik - finalistka XVII Olimpiady Teologicznej
(opiekun: ks. Roman Kuna).
Piotr Grudniewski - finalista VII Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
(opiekun: Robert Słoka).
Łukasz Jama - uczestnik eliminacji centralnych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
(opiekun: Edyta Kornaś).

 

Rok szkolny 2005/2006:
Sławomir Poloczek - finalista XXXII Olimpiady Historycznej
  (opiekun: Bohdan Izak).
Łukasz Zatorski - finalista XVIII Olimpiady Filozoficznej
  (opiekun: Edyta Żurowska).
Agnieszka Kwiecińska - uczestniczka eliminacji centralnych VI Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po  17 września 1939 roku\"
(opiekun: Bohdan Izak).

 

Rok szkolny 2004/2005:
Sławomir Poloczek - laureat XXXI Olimpiady Historycznej
(opiekun: Bohdan Izak).
Agnieszka Kwiecińska - laureatka V Olimpiady \"Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku\"
(opiekun: Bohdan Izak).
Mateusz Styk - finalista XXXIV Olimpiady Biologicznej
(opiekun: Grażyna Senderowska).

 

Rok szkolny 2003/2004:
Łukasz Kołomański - laureat XLV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
(opiekunowie: Edyta Kornaś i Robert Słoka).
Łukasz Kołomański - laureat konkursu historycznego \"Parlamentaryzm w Polsce\"
(opiekun: Robert Słoka).
Karolina Lefek - laureatka IV Olimpiady \"Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku\"
(opiekun: Bohdan Izak).
Aleksander Nowak - finalista Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec
(opiekun: Bohdan Izak).

 

Rok szkolny 2002/2003:

Łukasz Kołomański – laureat konkursu historycznego „Parlamentaryzm w Polsce”
(opiekun: Robert Słoka).
Katarzyna Wojciechowska – finalistka I Międzynarodowego Konkursu o Unii Europejskiej
(opiekun: Barbara Noga).
Michał Walendzik – finalista XLIV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
(opiekun: Barbara Noga).
Anna Kordecka – finalistka XXIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
(opiekun: Teresa Śpiewak).
Beata Jóźwik – finalistka III Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku
(opiekun: Barbara Noga).
Łukasz Kołomański – finalista Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec
(opiekun: Joanna Pawelec).
Aleksander Nowak - finalista Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec
(opiekun: Joanna Pawelec).

 

Rok szkolny 2001/2002:
Katarzyna Wojtan - laureatka II Olimpiady Wiedzy o Europie
(opiekunowie: Barbara Noga i Robert Słoka).

 

Rok szkolny 2000/2001:
Krzysztof Zięba – laureat XXV Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki
(opiekun: Jolanta Karkocha – Kwaśniewska).
Katarzyna Wojtan – uczestniczka finału eliminacji centralnych I Olimpiady Wiedzy o Europie
(opiekun: Barbara Noga).

 

ok szkolny 1999/2000:
Radosław Kucharczyk – finalista Olimpiady Literatury i Języka Francuskiego
(opiekun: Józef Lićwinko).
Krzysztof Zięba – uczestnik eliminacji centralnych XXIV Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki
(opiekun: Jolanta Karkocha – Kwaśniewska).
Maciej Stachowicz – uczestnik eliminacji centralnych XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
(opiekun: Barbara Noga).

 

Rok szkolny 1998/1999:
Kamil Urbański - laureat XXIII Olimpiady Artystycznej sekcja muzyki
(opiekun: Magdalena Mrózek).
Krzysztof Zięba - finalista XXIII Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki
(opiekun: Jolanta Karkocha - Kwaśniewska).
Tomasz Fudala - finalista XXIII Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki
(opiekun: Jolanta Karkocha - Kwaśniewska).
Dominika Sobolewska - uczestniczka eliminacji centralnych XXIII Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki (opiekun: Jolanta Karkocha - Kwaśniewska).
Magdalena Pabjasz - uczestniczka eliminacji centralnych XL Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (opiekun Barbara Noga).
Magdalena Śpiewak - uczestniczka eliminacji centralnych XIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (opiekun: Urszula Anielska).

 

Rok szkolny 1997/1998:
Tomasz Fiałek - laureat konkursu historycznego \"Parlamentaryzm w Polsce\" (opiekun: Robert Słoka).
Kamil Urbański - finalista XXII Olimpiady Artystycznej sekcja muzyki (opiekun: Magdalena Mrózek).
Dominika Sobolewska - finalistka XXII Olimpiady Artystycznej sekcja plastyki (opiekun: Jolanta Karkocha - Kwaśniewska).

 

Rok szkolny 1996/1997:
Agnieszka Dańko - finalistka XXI Olimpiady Artystycznej sekcja muzyki
(opiekun: Magdalena Mrózek).