ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach
ul. Radomska 37
27-200 Starachowice
woj. świętokrzyskie

tel./fax   41 274 77 02
fax.  41 274 77 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - sekretariat

Rejestracja wniosków/ przyjmowanie dokumentów w procesie rekrutacji do szkoły

 

W czasie trwania egzaminu maturalnego (do dnia 24 czerwca włącznie)  dokumenty związane z rekrutacją do szkoły będą przyjmowane w godzinach:

·         9:30 – 11:30,

·         13:30 – 14:30.

Od dnia 25 czerwca przyjomanie dokumentów będzie odbywać się w godzinach

od 8:00 do 14:00.

 

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach
LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH
W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM
do klasy pierwszej
4-letniego liceum ogólnokształcącego
 
Adach, Dominik
Adamus, Maja
Bajdo, Bartosz Borys
Banasik, Maksym
Bębas, Marta
Bębenek, Oliwia
Białach, Magda
Bilski, Dominik
Błajszczak, Zuzanna
Błędzińska, Bogna
Błędziński, Mateusz
Bodera, Marcel, Artur
Bzymek, Julia
Cegliński, Dariusz
Chamera, Klaudia
Cieślik, Weronika
Cioroch, Julia
Czaja, Angelika
Dominik, Piotr
Duś, Krzysztof Jan
Dwojak, Katarzyna
Dziuba, Amelia
Fałek, Weronika
Gębalski, Krzysztof
Gębka, Wojciech
Głowacka, Oliwia
Główczyńska, Zuzanna
Gołyga, Norbert
Gos, Artur
Graba, Kamil
Gront, Jagoda
Grzegórski, Jędrzej Wojciech
Gwóźdź, Aleksandra
Gwóźdź, Bartosz
Gwóźdź, Julia
Jałoszewska, Wiktoria
Jamski, Damian
Kania, Zuzanna
Kapuścik, Oskar
Kiepas, Magdalena
Korpus, Piotr
Kosmala, Aleksandra
Kozieł, Anna
Kozłowska, Amelia
Krogulec, Olga Maria
Krupa, Julia
Krzak, Daniel
Krzepkowska, Diana
Krzowska, Julia
Kuchniak, Michał
Kurek, Adrian
Kurek, Aleksandra
Kwiatkowska, Nikola
Lefek, Bernadetta
Leszczyńska, Aleksandra
Linek, Anna
Linek, Rozalia
Lipa, Natalia
Łodej, Jakub
Majewska, Patrycja
Malinowska, Natalia
Mastalerz, Milena
Mazur, Tomasz
Mergalska, Natalia
Michalczak, Mikołaj
Mielczarek, Patryk
Milczanowski, Maksymilian
Minda, Bartłomiej
Miśkiewicz, Antoni
Młynarczyk, Maja
Myszka, Julia Janina
Niewczas, Dominika
Nowińska, Wiktoria
Olender, Oliwia
Olesiński, Stanisław
Opiła, Jan
Paduch, Kalina
Pająk, Emil
Papierowski, Igor
Pasieka, Mikołaj
Pasternak, Aleksander
Pater, Zuzanna
Pękala, Oliwia
Piotrowski, Franciszek
Pocheć, Karolina
Pocheć, Karolina
Pomorska, Anna
Powrózek, Adam
Pożoga, Marcel
Prześrut, Oskar
Przygoda, Mikołaj
Przygoda, Natalia
Raczyńska, Zuzanna
Rolka, Julia
Sajnóg, Kacper
Samiec, Julia
Sawicka, Ada
Sepioło, Wiktoria
Sieniek, Tomasz
Siwiec, Malwina
Sobańska, Martyna
Sokołowski, Mikołaj
Sokół, Mateusz
Sprzączka, Maja
Stachowicz, Igor
Stompor, Zuzanna
Szkudlarski, Patryk
Szlęzak, Kamil
Szmiłyk, Malwina
Szwajnoch, Agata
Ściegienna, Gabriela
Śmigielska, Kinga
Śpiewak, Paulina
Tutka, Michał
Wanat, Kamil
Więckowska, Wiktoria
Wiktorowska, Oliwia
Wiśniewska, Amelia
Wolszczak, Zuzanna Inez
Woszczyna, Martyna
Wyrwol, Michael
Wyskiel, Julia
Zając, Zuzanna Jagoda
Zieja, Dominik
Zientara, Wiktor
Ziółko, Patrycja
Zygan, Dominika
 

 

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach

                
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
                    W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM                
do klasy pierwszej
               4-letniego liceum ogólnokształcącego                
                
        Adach, Dominik        
        Adamus, Maja        
        Bajdo, Bartosz Borys        
        Banasik, Maksym        
        Bębas, Marta        
        Bębenek, Oliwia        
        Białach, Magda        
        Bilski, Dominik        
        Błajszczak, Zuzanna        
        Błędzińska, Bogna        
        Błędziński, Mateusz        
        Bodera, Marcel, Artur        
        Bzymek, Julia        
        Cegliński, Dariusz        
        Chamera, Klaudia        
        Cieślik, Weronika        
        Cioroch, Julia        
        Czaja, Angelika        
        Dominik, Piotr        
        Duś, Krzysztof Jan        
        Dwojak, Katarzyna        
        Dziuba, Amelia        
        Fałek, Weronika        
        Gębalski, Krzysztof        
        Gębka, Wojciech        
        Głowacka, Oliwia        
        Główczyńska, Zuzanna        
        Gołyga, Norbert        
        Gos, Artur        
        Graba, Kamil        
        Gront, Jagoda        
        Grzegórski, Jędrzej Wojciech        
        Gwóźdź, Aleksandra        
        Gwóźdź, Bartosz        
        Gwóźdź, Julia        
        Jałoszewska, Wiktoria        
        Jamski, Damian        
        Kania, Zuzanna        
        Kapuścik, Oskar        
        Kiepas, Magdalena        
        Korpus, Piotr        
        Kosmala, Aleksandra        
        Kozieł, Anna        
        Kozłowska, Amelia        
        Krogulec, Olga Maria        
        Krupa, Julia        
        Krzak, Daniel        
        Krzepkowska, Diana        
        Krzowska, Julia        
        Kuchniak, Michał        
        Kurek, Adrian        
        Kurek, Aleksandra        
        Kwiatkowska, Nikola        
        Lefek, Bernadetta        
        Leszczyńska, Aleksandra        
        Linek, Anna        
        Linek, Rozalia        
        Lipa, Natalia        
        Łodej, Jakub        
        Majewska, Patrycja        
        Malinowska, Natalia        
        Mastalerz, Milena        
        Mazur, Tomasz        
        Mergalska, Natalia        
        Michalczak, Mikołaj        
        Mielczarek, Patryk        
        Milczanowski, Maksymilian        
        Minda, Bartłomiej        
        Miśkiewicz, Antoni        
        Młynarczyk, Maja        
        Myszka, Julia Janina        
        Niewczas, Dominika        
        Nowińska, Wiktoria        
        Olender, Oliwia        
        Olesiński, Stanisław        
        Opiła, Jan        
        Paduch, Kalina        
        Pająk, Emil        
        Papierowski, Igor        
        Pasieka, Mikołaj        
        Pasternak, Aleksander        
        Pater, Zuzanna        
        Pękala, Oliwia        
        Piotrowski, Franciszek        
        Pocheć, Karolina        
        Pocheć, Karolina        
        Pomorska, Anna        
        Powrózek, Adam        
        Pożoga, Marcel        
        Prześrut, Oskar        
        Przygoda, Mikołaj        
        Przygoda, Natalia        
        Raczyńska, Zuzanna        
        Rolka, Julia        
        Sajnóg, Kacper        
        Samiec, Julia        
        Sawicka, Ada        
        Sepioło, Wiktoria        
        Sieniek, Tomasz        
        Siwiec, Malwina        
        Sobańska, Martyna        
        Sokołowski, Mikołaj        
        Sokół, Mateusz        
        Sprzączka, Maja        
        Stachowicz, Igor        
        Stompor, Zuzanna        
        Szkudlarski, Patryk        
        Szlęzak, Kamil        
        Szmiłyk, Malwina        
        Szwagrzyk, Bartłomiej        
        Szwajnoch, Agata        
        Ściegienna, Gabriela        
        Śmigielska, Kinga        
        Śpiewak, Paulina        
        Tutka, Michał        
        Urbaniak, Gabriela        
        Wanat, Kamil        
        Więckowska, Wiktoria        
        Wiktorowska, Oliwia        
        Wiśniewska, Amelia        
        Wolszczak, Zuzanna Inez        
        Woszczyna, Martyna        
        Wyrwol, Michael        
        Wyskiel, Julia        
        Zając, Zuzanna Jagoda        
        Zieja, Dominik        
        Zientara, Wiktor        
        Ziółko, Patrycja        
        Zygan, Dominika        

W postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej czteroletniego liceum ogólnokształcącego dla absolwentów szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 będą brane pod uwagę następujące obowiązkowe zajęcia edukacyjne  wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej:

 

  • do klasy matematyczno - fizycznej: język polski, matematyka, fizyka, język obcy nowożytny,

  • do klasy matematyczno - geograficznej: język polski, matematyka, geografia, język obcy nowożytny lub informatyka (uwzględnia się przedmiot, z którego uczeń uzyskał najwyższą ocenę);

  • do klasy humanistyczno - lingwistycznej: język polski, matematyka, język obcy nowożytny, historia  (uwzględnia się przedmiot, z którego uczeń uzyskał najwyższą ocenę);

  • do klasy biologiczno - chemicznej: język polski, matematyka, język obcy nowożytny, biologia lub chemia (uwzględnia się przedmiot, z którego uczeń uzyskał najwyższą ocenę).