ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

Rekrutacja - Objaśnienia

Rekrutacja w roku 2019 prowadzona jest jednocześnie dla dwóch roczników, ale na podstawie dwóch różnych podstaw prawnych i do różnych klas, dlatego przygotowaliśmy dwa osobne systemy. Oba systemy rekrutacji osiągniesz na stronie:

swietokrzyskie.edu.com.pl

Do pierwszego systemu prowadzi przycisk z lewej strony – to system dla kandydatów, którzy wkrótce ukończą nową 8-letnią szkołę podstawową. Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie, kliknij umieszczony powyżej przycisk w kolorze niebieskim.

Drugi system, do którego prowadzi przycisk po prawej stronie, jest przeznaczony dla kandydatów, którzy wkrótce ukończą 3 klasę gimnazjalną (otrzymają świadectwo ukończenia gimnazjum). Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie, kliknij umieszczony powyżej przycisk w kolorze zielonym.

Ważne!

1.    Jeśli zostałeś zarejestrowany w systemie przez szkołę, do której uczęszczasz to logujesz się na stronie:  swietokrzyskie.edu.com.pl i dokonujesz wyboru szkoły i odpowiedniego profilu. Pamiętaj, że masz możliwość wielu wyborów. Większa ilość dokonanych wyborów spowoduje właściwe sprostanie Twoim preferencjom.

2.    Jeśli nie zostałeś zarejestrowany w systemie przez szkołę, do której uczęszczasz to logujesz się na stronie: swietokrzyskie.edu.com.pl i samodzielnie przeprowadzasz proces rejestracji. Pamiętaj, że możesz zarejestrować się tylko jeden raz! Rejestracja w niewłaściwym systemie znacząco utrudni Ci prawidłową rejestrację! Po zarejestrowaniu dokonujesz wyboru szkoły i odpowiedniego profilu. Pamiętaj, że masz możliwość wielu wyborów. Większa ilość dokonanych wyborów spowoduje właściwe sprostanie Twoim preferencjom.