Images-loading

II Konkurs Historyczny

 

Finaliści  II Konkursu Historycznego

Drogi do niepodległości. Polacy w latach 1794-1918

dla uczniów gimnazjów powiatu starachowickiego w roku szkolnym 2016/2017

 

Nr

Imię i nazwisko

Szkoła

Opiekun

Liczba punktów

1

Jakub Wrona

Gimnazjum w Pawłowie

Grzegorz Latała

53

2

Albert Orczyk

Gimnazjum w Szerzawach

Monika Nowak-Matysek

48

3

Bartosz Kelner

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Beata Stanecka

45

4

Patrycja Pocheć

Gimnazjum w Rzepinie

Małgorzata Lefek

45

5

Paulina Więcław

Gimnazjum w Rzepinie

Małgorzata Lefek

45

6

Kacper Janus

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Beata Stanecka

44

7

Łukasz Sadło

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Marzena Kasprzyk

43

8

Paulina Niewczas

Gimnazjum w Rzepinie

Małgorzata Lefek

43

9

Szymon Tuz

Społeczne Gimnazjum w Starachowicach

Patrycja Miernik

43

10

Aleksandra Kwiecień

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Paweł Rdzanek

41

11

Michał Błędziński

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Beata Stanecka

41

12

Magdalena Stachowicz

Gimnazjum w Mircu

Wiesława Ziewiecka

41

13

Maria Daniszewska

Gimnazjum nr 1 w Starachowicach

Krzysztof Kasprzyk

40

14

Nina Stępień

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Marzena Kasprzyk

38

15

Julia Sobiesiek

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Beata Stanecka

35

16

Dominik Żur

Gimnazjum w Szerzawach

Monika Nowak-Matysek

35

17

Jakub Wróbel

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Karol Głowacki

33

18

Dominika Chmielewska

Gimnazjum nr 1 w Starachowicach

Krzysztof Kasprzyk

32

19

Ernest Matysek

Gimnazjum w Szerzawach

Monika Nowak-Matysek

32

20

Bartosz Bado

Gimnazjum w Szerzawach

Monika Nowak-Matysek

32

21

Dawid Duraziński

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Paweł Rdzanek

31

22

Jakub Jaworski

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Marzena Kasprzyk

31

23

Marcin Walendzik

Gimnazjum nr 1 w Starachowicach

Krzysztof Kasprzyk

31

24

Katarzyna Żurowska

Gimnazjum nr 1 w Starachowicach

Krzysztof Kasprzyk

31

25

Jakub Kosior

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach

Paweł Rdzanek

30

26

Małgorzata Ciemięga

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Marzena Kasprzyk

29

27

Adrian Krawczykowski

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

Karol Głowacki

29

28

Aleksandra Niewczas

Gimnazjum w Mircu

Wiesława Ziewiecka

28

29

Kinga Mergalska

Gimnazjum w Wąchocku

Katarzyna Duda

28

30

Michał Latała

Gimnazjum w Szerzawach

Monika Nowak-Matysek

28