Szukaj

  • I LO

    I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach

  • ILOv2

    Najlepsze liceum w powiecie starachowickim.

A A A

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału

III KONKURSU HISTORYCZNEGO

„Drogi do niepodległości. Polacy w latach 1794-1918”

Finał odbędzie się 23 marca 2018 r.

 

L.p

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Imię i nazwisko  nauczyciela - opiekuna

1

Miłosz Styk

Gimnazjum w Rzepinie

56

Małgorzata Lefek

2

Nikodem Górski

Gimnazjum w Szerzawach

55

Monika Nowak-Matysek

3

Marcin Walendzik

Gimnazjum nr 1

w Starachowicach

53

Krzysztof Kasprzyk

4

Aleksandra Kwiecień

Gimnazjum nr 4

w Starachowicach

53

Paweł Rdzanek

5

Izabela Goworek

Gimnazjum w Wąchocku

49

Katarzyna Duda

6

Agata Pocheć

Gimnazjum w Rzepinie

49

Małgorzata Lefek

7

Krystian Styczyński

Gimnazjum w Rzepinie

48

Małgorzata Lefek

8

Kacper Kostrzewa

Gimnazjum nr 2

w Starachowicach

47

Anna Rozwadowska

9

Karol Lefek

Gimnazjum w Rzepinie

46

Małgorzata Lefek

10

Kacper Janus

Gimnazjum nr 4

w Starachowicach

45

Mariusz Śledziowski

11

Michał Latała

Gimnazjum nr 2

w Starachowicach

45

Anna Rozwadowska

12

Katarzyna Żurowska

Gimnazjum nr 1

w Starachowicach

44

Krzysztof Kasprzyk

13

Karolina Kręcisz

Gimnazjum w Wąchocku

44

Katarzyna Duda

14

Sebastian Gulba

Gimnazjum w Mircu

44

Wiesława Ziewiecka

15

Tomasz Zatorski

Gimnazjum nr 3

w Starachowicach

44

Mariusz Śledziowski

16

Krystian Pożoga

Gimnazjum w Pawłowie

43

Agnieszka Zięba

17

Karolina Zając

Gimnazjum w Mircu

43

Wiesława Ziewiecka

18

Aleksandra Gulba

Gimnazjum w Pawłowie

42

Agnieszka Zięba

19

Kinga Chmielewska

Gimnazjum w Rzepinie

41

Małgorzata Lefek

20

Karolina Żłobecka

Gimnazjum nr 4

w Starachowicach

41

Paweł Rdzanek

21

Adrian Latała

Gimnazjum w Pawłowie

40

Agnieszka Zięba

22

Zofia Mazur

Gimnazjum nr 3

w Starachowicach

38

Krzysztof Rokita

23

Wiktoria Porębska

Gimnazjum w Szerzawach

36

Monika Nowak-Matysek

24

Mateusz Świercz

Gimnazjum w Szerzawach

35

Monika Nowak-Matysek

25

Natalia Lamparska

Gimnazjum nr 3

w Starachowicach

34

Mariusz Śledziowski

26

Julia Kania

Gimnazjum nr 4

w Starachowicach

33

Paweł Rdzanek

27

Hubert Cioroch

Gimnazjum w Szerzawach

32

Monika Nowak-Matysek

28

Klaudia Klamczyńska

Gimnazjum w Szerzawach

31

Monika Nowak-Matysek

29

Marta Wojteczek

Gimnazjum w Szerzawach

30

Monika Nowak-Matysek

30

Mateusz Kozdęba

Gimnazjum nr 1

w Starachowicach

30

Krzysztof Kasprzyk

31

Karolina Adamczyk

Gimnazjum w Rzepinie

30

Małgorzata Lefek

32

Julia Kosmala

Gimnazjum nr 3

w Starachowicach

30

Mariusz Śledziowski

33

Julia Zaręba

Gimnazjum nr 3

w Starachowicach

30

Edyta Kornaś