Szukaj

A A A

IX Konkurs Piosenki Obcojęzycznej już za nami. W imieniu organizatorów, Pani Anny Karwackiej i Pani Edyty Kaptur, dziękujemy wszystkimi uczestnikom za udział w wydarzeniu.
Konkurs poprowadziły dla nas Sara Kaniewska i Magdalena Janaszek z klasy 3a.
Nagrody w konkursie przyznano w czterech kategoriach.

W kategorii jezyka angielskiego 1 miejsce zajął duet z ILO w Ostrowcu Św. Aleksandra Cybula i Aleksandra Wiączek, drugie miejsce zajęła Agata Sobólska również z ILO w Ostrowcu Św, a trzecie miejsce Weronika Styk z ILO w Starachowicach. Poziom uczestników w tej kategorii był niezwykle wysoki.
Wyróżnienia otrzymali:
Kacper Czerwonka, Klara Pytlakowska, zespół NołNejm, Wiktoria Świderska, Aleksandra Adamus, Martyna Senderowska, Gabriela Krycia oraz Julia Chabior.

W kategorii języka francuskiego przyznano następujące nagrody:

1miejsce- Wiktoria Sałatowska z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu Św.
2 miejsce- Wiktoria Grudzień z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Ostrowcu Św.
3 miejsce- Agnieszka Głowacka z I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach.
Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Zuzanna Kosmala z I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach.

W kategorii jezyka rosyjskiego 1 miejsce otrzymała Angelika Orłowska z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu Św, 2 miejsce otrzymał Filip Skuza z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu Św, 3 miejsce powędrowało do duetu z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu Św, Patrycji Dziwanowskiej i Julii Miernikiewicz.
Wyróżnienie otrzymała Monika Duś z I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach.

W kategorii języka niemieckiego nagrodzono 4 osoby. Inez Czajkowska z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu Świętokrzyskim zajęła miejsce pierwsze. Miejsce drugie powędrowaŁo do Ingi Kiepas z I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Dominika Kubik z I Liceum Ogólnokształcącego ze Starachowic zajęła 3 miejsce a Katarzyna Kowalska, uczennica tej samej szkoły została wyróżniona.

Serdecznie dziękujemy sponsorom : Starostwu Miasta Starachowice, Stowarzyszeniu Nasza Jedynka, Radzie Rodziców I LO, za ufundowanie nagród w konkursie.

Do zobaczenia za rok podczas X - jubileuszowej edycji konkursu.

Fot. Aleksandra Kwiecień