ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach

                
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
                    W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM                
do klasy pierwszej
               4-letniego liceum ogólnokształcącego                
                
        Adach, Dominik        
        Adamus, Maja        
        Bajdo, Bartosz Borys        
        Banasik, Maksym        
        Bębas, Marta        
        Bębenek, Oliwia        
        Białach, Magda        
        Bilski, Dominik        
        Błajszczak, Zuzanna        
        Błędzińska, Bogna        
        Błędziński, Mateusz        
        Bodera, Marcel, Artur        
        Bzymek, Julia        
        Cegliński, Dariusz        
        Chamera, Klaudia        
        Cieślik, Weronika        
        Cioroch, Julia        
        Czaja, Angelika        
        Dominik, Piotr        
        Duś, Krzysztof Jan        
        Dwojak, Katarzyna        
        Dziuba, Amelia        
        Fałek, Weronika        
        Gębalski, Krzysztof        
        Gębka, Wojciech        
        Głowacka, Oliwia        
        Główczyńska, Zuzanna        
        Gołyga, Norbert        
        Gos, Artur        
        Graba, Kamil        
        Gront, Jagoda        
        Grzegórski, Jędrzej Wojciech        
        Gwóźdź, Aleksandra        
        Gwóźdź, Bartosz        
        Gwóźdź, Julia        
        Jałoszewska, Wiktoria        
        Jamski, Damian        
        Kania, Zuzanna        
        Kapuścik, Oskar        
        Kiepas, Magdalena        
        Korpus, Piotr        
        Kosmala, Aleksandra        
        Kozieł, Anna        
        Kozłowska, Amelia        
        Krogulec, Olga Maria        
        Krupa, Julia        
        Krzak, Daniel        
        Krzepkowska, Diana        
        Krzowska, Julia        
        Kuchniak, Michał        
        Kurek, Adrian        
        Kurek, Aleksandra        
        Kwiatkowska, Nikola        
        Lefek, Bernadetta        
        Leszczyńska, Aleksandra        
        Linek, Anna        
        Linek, Rozalia        
        Lipa, Natalia        
        Łodej, Jakub        
        Majewska, Patrycja        
        Malinowska, Natalia        
        Mastalerz, Milena        
        Mazur, Tomasz        
        Mergalska, Natalia        
        Michalczak, Mikołaj        
        Mielczarek, Patryk        
        Milczanowski, Maksymilian        
        Minda, Bartłomiej        
        Miśkiewicz, Antoni        
        Młynarczyk, Maja        
        Myszka, Julia Janina        
        Niewczas, Dominika        
        Nowińska, Wiktoria        
        Olender, Oliwia        
        Olesiński, Stanisław        
        Opiła, Jan        
        Paduch, Kalina        
        Pająk, Emil        
        Papierowski, Igor        
        Pasieka, Mikołaj        
        Pasternak, Aleksander        
        Pater, Zuzanna        
        Pękala, Oliwia        
        Piotrowski, Franciszek        
        Pocheć, Karolina        
        Pocheć, Karolina        
        Pomorska, Anna        
        Powrózek, Adam        
        Pożoga, Marcel        
        Prześrut, Oskar        
        Przygoda, Mikołaj        
        Przygoda, Natalia        
        Raczyńska, Zuzanna        
        Rolka, Julia        
        Sajnóg, Kacper        
        Samiec, Julia        
        Sawicka, Ada        
        Sepioło, Wiktoria        
        Sieniek, Tomasz        
        Siwiec, Malwina        
        Sobańska, Martyna        
        Sokołowski, Mikołaj        
        Sokół, Mateusz        
        Sprzączka, Maja        
        Stachowicz, Igor        
        Stompor, Zuzanna        
        Szkudlarski, Patryk        
        Szlęzak, Kamil        
        Szmiłyk, Malwina        
        Szwagrzyk, Bartłomiej        
        Szwajnoch, Agata        
        Ściegienna, Gabriela        
        Śmigielska, Kinga        
        Śpiewak, Paulina        
        Tutka, Michał        
        Urbaniak, Gabriela        
        Wanat, Kamil        
        Więckowska, Wiktoria        
        Wiktorowska, Oliwia        
        Wiśniewska, Amelia        
        Wolszczak, Zuzanna Inez        
        Woszczyna, Martyna        
        Wyrwol, Michael        
        Wyskiel, Julia        
        Zając, Zuzanna Jagoda        
        Zieja, Dominik        
        Zientara, Wiktor        
        Ziółko, Patrycja        
        Zygan, Dominika