ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach
LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH
W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM
do klasy pierwszej
4-letniego liceum ogólnokształcącego
 
Adach, Dominik
Adamus, Maja
Bajdo, Bartosz Borys
Banasik, Maksym
Bębas, Marta
Bębenek, Oliwia
Białach, Magda
Bilski, Dominik
Błajszczak, Zuzanna
Błędzińska, Bogna
Błędziński, Mateusz
Bodera, Marcel, Artur
Bzymek, Julia
Cegliński, Dariusz
Chamera, Klaudia
Cieślik, Weronika
Cioroch, Julia
Czaja, Angelika
Dominik, Piotr
Duś, Krzysztof Jan
Dwojak, Katarzyna
Dziuba, Amelia
Fałek, Weronika
Gębalski, Krzysztof
Gębka, Wojciech
Głowacka, Oliwia
Główczyńska, Zuzanna
Gołyga, Norbert
Gos, Artur
Graba, Kamil
Gront, Jagoda
Grzegórski, Jędrzej Wojciech
Gwóźdź, Aleksandra
Gwóźdź, Bartosz
Gwóźdź, Julia
Jałoszewska, Wiktoria
Jamski, Damian
Kania, Zuzanna
Kapuścik, Oskar
Kiepas, Magdalena
Korpus, Piotr
Kosmala, Aleksandra
Kozieł, Anna
Kozłowska, Amelia
Krogulec, Olga Maria
Krupa, Julia
Krzak, Daniel
Krzepkowska, Diana
Krzowska, Julia
Kuchniak, Michał
Kurek, Adrian
Kurek, Aleksandra
Kwiatkowska, Nikola
Lefek, Bernadetta
Leszczyńska, Aleksandra
Linek, Anna
Linek, Rozalia
Lipa, Natalia
Łodej, Jakub
Majewska, Patrycja
Malinowska, Natalia
Mastalerz, Milena
Mazur, Tomasz
Mergalska, Natalia
Michalczak, Mikołaj
Mielczarek, Patryk
Milczanowski, Maksymilian
Minda, Bartłomiej
Miśkiewicz, Antoni
Młynarczyk, Maja
Myszka, Julia Janina
Niewczas, Dominika
Nowińska, Wiktoria
Olender, Oliwia
Olesiński, Stanisław
Opiła, Jan
Paduch, Kalina
Pająk, Emil
Papierowski, Igor
Pasieka, Mikołaj
Pasternak, Aleksander
Pater, Zuzanna
Pękala, Oliwia
Piotrowski, Franciszek
Pocheć, Karolina
Pocheć, Karolina
Pomorska, Anna
Powrózek, Adam
Pożoga, Marcel
Prześrut, Oskar
Przygoda, Mikołaj
Przygoda, Natalia
Raczyńska, Zuzanna
Rolka, Julia
Sajnóg, Kacper
Samiec, Julia
Sawicka, Ada
Sepioło, Wiktoria
Sieniek, Tomasz
Siwiec, Malwina
Sobańska, Martyna
Sokołowski, Mikołaj
Sokół, Mateusz
Sprzączka, Maja
Stachowicz, Igor
Stompor, Zuzanna
Szkudlarski, Patryk
Szlęzak, Kamil
Szmiłyk, Malwina
Szwajnoch, Agata
Ściegienna, Gabriela
Śmigielska, Kinga
Śpiewak, Paulina
Tutka, Michał
Wanat, Kamil
Więckowska, Wiktoria
Wiktorowska, Oliwia
Wiśniewska, Amelia
Wolszczak, Zuzanna Inez
Woszczyna, Martyna
Wyrwol, Michael
Wyskiel, Julia
Zając, Zuzanna Jagoda
Zieja, Dominik
Zientara, Wiktor
Ziółko, Patrycja
Zygan, Dominika