Uczeń naszej szkoły - Szymon Kwiecień z klasy 2a już po raz trzeci zdobył tytuł Mistrza Polski !!! w Wyciskaniu Sztangi Leżąc! Szymek startował w kategorii wiekowej do 18 lat i wagowej do 59 kilogramów. Jego wynik to 100 kilogramów!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, że Bartłomiej Sikorski z kl. 3e (kategoria naukowa) i Adrian Gunia z kl. 3e (kategoria sportowa) z I LO, zostali tegorocznymi laureatami Wawrzyńców, nagrody Starosty Starachowickiego dla uczniów posiadających szczególne osiągnięcia. Wręczenie nagród odbyło się 29 marca br., podczas VIII Festiwalu Nauki. Doskonałych wyników gratulował młodzieży wicestarosta Dariusz Dąbrowski.
Serdeczne gratulacje!!

Miło jest nam poinformować, że w ramach Świętokrzyskiego Programu Stypendialnego dla uczniów gimnazjum i szkół średnich uczniowie naszej szkoły, tj. Kacper Michta (kl.1b), Karolina Sepiół (kl.1a) i Julianna Wakuła (kl.1d) zostali docenieni za wyniki w nauce i tym samym zakwalifikowali się do stypendium. Umowy zostały wręczone uczniom w Kielcach w WDK na uroczystej gali połączonej z konferencją naukową. Gratulacje!

Wczoraj (08.12.2016r.) w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Prezesa Rady Ministrów stypendystom z woj. świętokrzyskiego na rok szkolny 2016/2017.
W gronie wyróżnionych znalazło się 6 uczniów z terenu powiatu starachowickiego w tym uczeń I LO - MARCEL GRALEC (kl. 3b). Marcelowi na uroczystości towarzyszyła wychowawczyni klasy 3b - pani Małgorzata Sprzączka.

GRATULACJE DLA MARCELA!!!