Mamy kolejny powód do dumy. Uczennica klasy 2a – Katarzyna Bidzińska zdobyła Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym NAKRĘĆ SIĘ, którego organizatorami są Filmoteka Szkolna i Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczniowie mogli startować w dwóch kategoriach: etiuda filmowa i recenzja filmowa. Kasia napisała recenzję nagrodzonego Oskarem filmu Zbigniewa Rybczyńskiego „Tango”.

W tym roku doszło do bezprecedensowej sytuacji - wybór jury dokładnie pokrył się z wynikami głosowania internautów. Kasia wygrała także tę rywalizację.

Warto także podkreślić, iż jeszcze jedna uczennica klasy 2a została zauważona i wyróżniona w tym konkursie. Katarzyna Sałek znalazła się w finałowej dziesiątce recenzentów i walczyła o uznanie internautów. Swój tekst poświęciła filmowi „Cześć, Tereska”.

Obie prace powstawały pod kierunkiem p. Anity Utnik-Wawszczak.

Serdeczne gratulacje dla dziewczyn!