Szukaj

A A A

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do dnia 20 grudnia 2018r. u Pana Przemysława Wolszczaka.

-system rozgrywek i terminy spotkań zostaną ustalone po określeniu ilości drużyn,

-drużyny mogą składać się z uczniów tej samej klasy lub maksimum dwóch różnych klas,

- drużyna liczy od 5 do 10 osób,

- imienne listy drużyn prosimy składać do Pana Przemysława Wolszczaka,

System rozgrywek zostanie ustalony w czwartek 20 grudnia 2018 r. o godz. 11.05 (długa przerwa) w sali nr 27

ZAPRASZAMY GORĄCO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!!!

W minionym tygodniu odbyły się zawody w piłce koszykowej na poziomie powiatu, w których nasza drużyna zdobyła bardzo dobre II miejsce. A oto skład naszej drużyny, której trenerem jest Pan Maciej Ziewiec: 
1.Wojtas Szymon 3b
2. Czech Bartek 3b
3. Zieja Błażej 2e
4. Klepner Paweł 2e
5. Nowocień Piotr 2e
6. Łygan Jakub 2e
7. Nowak Jakub 1c
8. Kubas Paweł 1b
9. Bachurski Maciej 1e
10. Szwed Jakub 1e
11. Dębski Jakub 1e
12. Maciejczak Kacper 1e

GRATULACJE DLA TRENERA I CHŁOPAKÓW!!!!

Dwie wygrane - pierwsza we wtorek z LO nr 2: 29:13, druga wczoraj z Technikum nr 2: 45:17 i TYLKO jedna porażka - dzisiaj z Technikum nr 1: 31:24. Reprezentacja jedynki zajmuje DRUGIE miejsce na podium.

Gratulacje dla naszych dziewczyn
i niezastąpionej Pani Barbary Lis!!

Jedynka pokonuje ZSZ2, LO2, ZSZ3,ZDZ i w miniony poniedziałek wygrywa zawody powiatowe! Na zdjęciu Ci, dzięki którym ten sukces był możliwy: Szymon Wojtas, Mateusz Derlatka, Maciek Pietras, Aleksander Juda, Mikołaj Michalski, Piotr Wiśnios, Filip Myszka, Aleksander Piórkowski, Radosław Wiącek , Piotr Serwicki, Mateusz Kułaga, Mikołaj Turczyk, Mateusz Obara.
opiekun: Jacek Kornaś

GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA!! :)

Turniej Siatkówki

W dniach od 16 do 23 listopada odbył się Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu w piłkę siatkową w kategorii męskiej. Rozgrywka odbywała się w systemie "każdy z każdym".
W zawodach uczestniczyły reprezentacje: pierwszego i drugiego liceum ogólnokształcącego, zespołów szkół zawodowych numer 1,2 i 3 oraz Niepublicznego Technikum.
Nasza reprezentacja zajęła III miejsce.
W skład naszej reprezentacji wchodzili: Adam Szyma (III e), Piotr Serwicki (II b), Bartłomiej Czech (II c) Filip Myszka (II c), Mateusz Derlatka (II e), Mateusz Kułaga (II e), Mateusz Obara (II e), Szymon Wojtas (I b), Aleksander Juda (I e), Mikołaj Michalski (I e), Maciej Pietras (I e), Mikołaj Turczyk (I e).

Od 2 do 6 lutego 2015 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Starachowicach odbywały się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Wzięło w nich udział siedem szkół ponadgimnazjalnych. W grupie I znalazły się reprezentacje ILO, IILO i III LO. W grupie II – drużyny ZSZ nr 1, ZSZ nr 2 i ZSZ nr 3. W półfinałach zmierzyły się zawodniczki ILO i ZSZ nr 1 oraz IILO i ZSZ nr 2. O miejsca na podium walczyły siatkarki ZSZ nr 1 , ILO i II LO. III miejsce przypadło drużynie ZSZ nr 1. Najbardziej zacięty bój toczył się między I i II LO. Zawodniczki pokazały wielką klasę i przy ogłuszającym dopingu obu kibiców z obu szkół , w tajbrecku wygrały dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego!!!