Szukaj

A A A

Zwycięzca konkursu na film o samorządzie uczniowskim w 2016r.:

16 października 2018 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I LO odbył się konkurs wiedzy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W konkursie, w I etapie starły się drużyny klas pierwszych, drugich i trzecich. Drużyna klas trzecich zwyciężyła i w drugim etapie zmierzyła się z drużyną nauczycieli. Cały konkurs wygrała drużyna klas trzecich, otrzymując tym samym nieprzygotowania z kilku przedmiotów. Na nauczycieli czekały słodkie upominki.

GRATULUJEMY!

Tego samego dnia podczas turnieju, z inicjatywy klasy 2d i wychowawcy- pani Anny Kozłowskiej, zbieraliśmy pieniądze dla chorej dziewczynki - Mai. Serca naszych uczniów i nauczycieli okazały się bardzo hojne i udało nam się zebrać kwotę 1865zł.


9 listopada (piątek) we wszystkich szkołach w Starachowicach odbędą się wybory do MRM w Starachowicach. W I LO kandydatów należy zgłaszać do opiekuna SU - Pani Katarzyny Serafin do 30 października (wtorek). Kandydatów na członków Rady mogą zgłaszać zespoły klasowe (po uzyskaniu zgody kandydata) oraz sam kandydat za uprzednim zebraniem min. 30 podpisów z poparciem. Wszelkich informacji udziela Pani Katarzyna Serafin (sala 28).

Zapraszamy osoby chętne do pracy w MRM.

Dzisiaj przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego I LO (Maja Pastuszka kl. 1b, Julia Stępień kl. 1d i Konrad Wainberger kl. 3d) wraz z opiekunem (Katarzyna Serafin) uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym projekt "Starachowice - miasto dla młodzieży", którego celem była aktywizacja młodych ludzi w naszym mieście. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta i było prowadzone przez Annę Podzielną - koordynatorkę projektu.

 

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 
Niedziałek Tomasz kl. 1d - 89 głosów
przewodniczący SU

Przepiórka Aleksandra kl. 2a - 83 głosy
z-ca przewodniczącego SU

Krzemińska Wiktoria kl. 2b - 64 głosy
skarbnik SU

 Bogusławski Piotr kl. 1d - 56 głosów - członek SU
Ciepluch Julia kl. 1b - 53 głosy - członek SU
Prokop Anna kl. 2b - 49 głosów - członek SU

Sokołowska Wiktoria kl. 2b - 20 głosów - członek SU

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia!