Szukaj

  • Szkoła Ludzi sukcesu

    Kształcimy ludzi sukcesu.

  • Kontakt
     
  • Rekrutacja

    2021

A A A
Nasza Szkoła przystąpiła do projektu edukacyjno-społecznego „TO(działa)MY!”
 
Projekt to wspólna inicjatywa UNICEF Poland i Fundacja Santander Bank Polska. Jej celem jest zmotywowanie i zaangażowanie uczniów oraz nauczycieli do podejmowania działań o charakterze społecznym i realizacji projektów skierowanych do społeczności szkoły i środowiska lokalnego.
Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie w zaplanowane działanie, okaże się ciekawym i cennym społecznie przedsięwzięciem.
 
Trzymajcie kciuki!
 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „TODZIAŁAMY! PROJEKT EDUKACYJNO-SPOŁECZNY REALIZOWANY PRZEZ unicef 0NBRN Nasza szkoła bierze udział w projekcie TO(działa)MY! (działa dla każdego dziecka Santander Fundacja”