Szukaj

  • Szkoła Ludzi sukcesu

    Kształcimy ludzi sukcesu.

  • Kontakt
     
  • Rekrutacja

    2021

A A A

21 września 2015 r. uczniowie klasy III „b” o profilu biologiczno-chemicznym wraz z wychowawczynią mgr Grażyną Senderowską oraz mgr Beatą Berlewicz wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Jej celem było zwiedzenie warszawskiego Ogrodu Zoologicznego oraz obejrzenie sztuki „Depresja komika” w reżyserii Michała Walczaka w Teatrze Polonia Krystyny Jandy.

W ZOO zobaczyliśmy mnóstwo niespotykanych na co dzień zwierząt: żyrafy, słonie, tygrysy, hipopotamy, lamy itp. oraz różne gatunki ptaków, gadów. Największe wrażenie wywarły na nas goryle, lwy i niedźwiedzie polarne. Przerażający widok robiły pajęczaki, węże i ogromny rekin. Po trzygodzinnym zwiedzaniu zgłodnieliśmy, więc udaliśmy się do galerii „Złote Tarasy” na obiad.

Po odpoczynku czekał nas spacer ulicami stolicy do teatru na sztukę. Dwie główne role odegrali znani aktorzy : Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz – komik i psychoterapeuta. Komik Rafał zawodowo rozśmiesza, pociesza i daje nadzieję, że świat nie jest taki zły, jak czasami może się nam wydawać. Przywraca ludziom radość życia. Pewnego dnia trafia do terapeuty, który… diagnozuje u niego depresję. Aktorzy w zabawny sposób ukazali problem depresji, jaki dotyka coraz więcej ludzi na świecie. Rozbawili nas do łez swoją grą, śpiewem i żartem.
To były niezapomniane chwile.
Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy szczęśliwi i radośni do domusmile, a rano do szkołyinnocent

Magdalena Grudniewska