ul. Radomska 37,
27-200 Starachowice

Z uwagi na przeładowanie stanów osobowych poszczególnych klas proponujemy zgłosić akces do  klasy matematyczno-geograficznej.

Dlaczego warto wybrać klasę matematyczno-geograficzną w I LO w Starachowicach:

1. Szerokie spectrum rozszerzeń: matematyka, geografia, fizyka lub informatyka w połączeniu z bogatą ofertą językową: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski daje szanse podjęcia studiów na renomowanych uniwersytetach i studiach politechnicznych.
  2. Udział w zajęciach terenowych z geografii i podstaw geodezji.
  3. Możliwość udziału w projektach edukacyjnych z zakresu: matematyki, fizyki, gografii, geografii krajoznawczej, geologii, architektury i ochrony środowiska.
  4. Udział w zajęciach laboratoryjnych Politechniki Świętokrzyskiej.
  5. Gwarantowana wysoka jakość kształcenia i niepowtarzalna atmosfera.

Tegoroczny Dzień Otwarty w Jedynce już za nami! Na szczęście pozostają zdjęcia i wspomnienia. Atmosfera, mimo niesprzyjającej pogody, było gorąca! Na naszych gości czekały niezliczone atrakcje i niespodzianki. W śród nich między innymi: koncert zespołu szkolnego, występ chóru nauczycielskiego i wspólne tańce. A w pracowniach: zagadki filmowe, potyczki matematyczne, spektakularne pokazy fizyczne i chemiczne, karaoke przebojów brytyjskich, bawarski poczęstunek i quiz, francuska uczta w wiosce Asterixa, tajemniczy Escape Room, a na deser mnóstwo pyszności przygotowanych przez naszych uczniów.

Dziękujemy gimnazjalistom za tak liczne przybycie, a nauczycielom i uczniom I LO za tak wspaniałą organizację i przyjęcie.

Mamy nadzieję, że z gimnazjalistami zobaczymy się już niebawem - we wrześniu.

ZAPRASZAMY DO I LO - NAJLEPSZEJ SZKOŁY W MIEŚCIE!!!

Nasza oferta edukacyjna obejmuje starannie profilowane klasy (szczególnie wiele godzin w cyklu nauczania przeznaczone jest na przedmioty kierunkowe, wybierane przez uczniów na egzaminie maturalnym) i bogaty wybór zajęć dodatkowych (fakultety przedmiotowe, koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze). Dopasowując nasze propozycje do aspiracji i edukacyjnych potrzeb naszych uczniów proponujemy szereg rekrutacyjnych nowości:

Czytaj więcej: Nowości rekrutacyjne