1.
Beata Berlewicz |
język polski |
2.
Anita Bernatowicz |
geografia,
przyroda |
3.
Janusz Bębas |
chemia, EDB |
4.
Elżbieta Ceglarska |
język angielski |
5.
Joanna Głuszek |
matematyka |
6.
Marek Herbuś |
matematyka |
7.
Bohdan Izak |
historia, WOS |
8.
Milena Jabłońska |
geografia,
wychowanie fizyczne |
9.
Edyta Kaptur |
język francuski |
10.
Anna Karwacka |
język niemiecki |
11.
Mścisława Kłaczkowska |
język polski |
12.
Mariola Kordeusz |
wychowanie
fizyczne |
13.
Jacek Kornaś |
wychowanie
fizyczne |
14.
Anna Kozłowska |
język angielski |
15.
Danuta Kucharczyk |
chemia |
16.
Dariusz Lipiec |
informatyka,
fizyka |
17.
Piotr Michta |
język angielski |
18.
Monika Moskal |
język polski,
język rosyjski |
19.
Małgorzata Orczyk |
chemia |
20.
Anna Pająk |
język niemiecki |
21.
Agnieszka Pawelec |
język polski |
22.
Magdalena Pawełczyk |
język angielski |
23.
Witold Pawełczyk |
fizyka |
24.
Aleksandra Pożoga |
biologia |
25.
Joanna Pucułek |
matematyka |
26.
Grażyna Senderowska |
biologia |
27.
Grzegorz Senderowski |
informatyka,
podstawy przedsiębiorczości |
28.
Katarzyna Serafin |
język angielski |
29.
Robert Słoka |
historia, WOS |
30.
Rafał Sobieraj |
wychowanie
fizyczne |
31.
Agnieszka Sołtykiewicz |
religia |
32.
Małgorzata Sprzączka |
matematyka, EDB |
33.
Ks. Maciej Szymański |
Religia |
34.
Ilona Traczyk |
pedagog |
35.
Wojciech Wąsala |
muzyka |
36.
Sławomir Wilk |
wychowanie
fizyczne |
37.
Przemysław Wolszczak |
fizyka |
38.
Andrzej Zieja |
pedagog |
39.
Paweł Zieliński |
historia, WOS, HiT |
40.
Maciej Ziewiec |
wychowanie
fizyczne |
1. Beata Berlewicz | język polski |
2. Anita Bernatowicz | geografia, przyroda |
3. Elżbieta Ceglarska | język angielski |
4. Ewa Długosz – Wojnarowska | biblioteka |
5. Marek Herbuś | matematyka |
6. Bohdan Izak | historia, WOS |
7. Milena Jabłońska | geografia, wychowanie fizyczne |
8. Irena Jędrzejczyk | język rosyjski |
9. Edyta Kaptur | język francuski |
10. Anna Karwacka | język niemiecki |
11. Mariola Kordeusz | wychowanie fizyczne |
12. Jacek Kornaś | wychowanie fizyczne |
13. Anna Kozłowska | język angielski |
14. Danuta Kucharczyk | chemia |
15. Dariusz Lipiec | informatyka, fizyka |
16. Piotr Michta | język angielski |
17. Monika Moskal | język polski |
18. Małgorzata Orczyk | chemia |
19. Anna Pająk | język niemiecki |
20. Leszek Pastuszka | wychowanie fizyczne |
21. Magdalena Pawełczyk | język angielski |
22. Witold Pawełczyk | fizyka |
23. Aleksandra Pożoga | biologia |
24. Joanna Pucułek | matematyka |
25. Grażyna Senderowska | biologia |
26. Grzegorz Senderowski | informatyka, podstawy przedsiębiorczości |
27. Katarzyna Serafin | język angielski |
28. Małgorzata Skóra | język angielski |
29. Robert Słoka | historia, WOS |
30. Rafał Sobieraj | wychowanie fizyczne |
31. Agnieszka Sołtykiewicz | religia |
32. Małgorzata Sprzączka | matematyka, EDB |
33. Ks. Maciej Szymański | religia |
34. Agnieszka Urbańczyk | matematyka |
35. Wojciech Wąsala | muzyka |
36. Sławomir Wilk | wychowanie fizyczne |
37. Przemysław Wolszczak | fizyka |
38. Andrzej Zieja | pedagog |
39. Paweł Zieliński | historia, WOS |
40. Maciej Ziewiec | wychowanie fizyczne |
41. Edyta Żurowska | język polski |
1. Anita Bernatowicz | geografia, przyroda |
2. Janusz Bębas | Przyroda, EDB |
3. Ewa Długosz – Wojnarowska | biblioteka |
4. Głuszek Joanna | matematyka |
5. Marek Herbuś | matematyka |
6. Bohdan Izak | historia, WOS |
7. Irena Jędrzejczyk | język rosyjski |
8. Edyta Kaptur | język francuski |
9. Anna Karwacka | język niemiecki |
10. Mariola Kordeusz | wychowanie fizyczne |
11. Jacek Kornaś | wychowanie fizyczne |
12. Anna Kozłowska | język angielski |
13. Danuta Kucharczyk | chemia |
14. Dariusz Lipiec | informatyka, fizyka |
15. Karolina Michalczyk | język polski |
16. Piotr Michta | język angielski |
17. Monika Moskal | język polski |
18. Małgorzata Orczyk | chemia |
19. Anna Pająk | język niemiecki |
20. Leszek Pastuszka | wychowanie fizyczne |
21. Witold Pawełczyk | fizyka |
22. Joanna Pucułek | matematyka |
23. Ilona Raczyńska | język angielski |
24. Magdalena Różyc | biologia |
25. Grażyna Senderowska | biologia |
26. Grzegorz Senderowski | informatyka, podstawy przedsiębiorczości |
27. Katarzyna Serafin | język angielski |
28. Małgorzata Skóra | język angielski |
29. Robert Słoka | historia, WOS |
30. Rafał Sobieraj | wychowanie fizyczne |
31. Agnieszka Sołtykiewicz | religia |
32. Małgorzata Sprzączka | matematyka, EDB |
33. Ks. Maciej Szymański | religia |
34. Ilona Traczyk | pedagog |
35. Anita Utnik – Wawszczak | język polski |
36. Marzena Wawrzak – Michrowska | język angielski |
37. Wojciech Wąsala | muzyka |
38. Sławomir Wilk | wychowanie fizyczne |
39. Przemysław Wolszczak | fizyka |
40. Paweł Zieliński | historia, WOS |
41. Maciej Ziewiec | wychowanie fizyczne |
42. Edyta Żurowska | język polski |