Konkurs Wiedzy o Recyklingu
Magdalena Kalisz (kl.III b), Aleksandra Wrona (kl.IVb) i Piotr Wyskiel (kl.III b) (uczniowie Grażyny Senderowskiej) próbowali swoich sił w teście o recyklingu przygotowany przez Europejską Platformę Recyklingu (European Recycling Platform). Test odbył się 6 czerwca 2026 na Wydziale Leśnym SGGW w Warszawie. Magdalena Kalisz została laureatką tego konkursu.
Gratulujemy!