Turniej Darta w naszym liceum!
Dzisiaj, 24 czerwca 2026 roku, w naszym liceum odbył się turniej darta. Rywalizacja przebiegała w dwuosobowych drużynach, a do zawodów zgłosiło się aż 14 zespołów. Emocji, celnych rzutów i sportowej atmosfery nie brakowało!
Wyniki turnieju:
I miejsce:
Igor Zięba (3E) oraz Igor Bryśkiewicz (3E)
II miejsce:
Jakub Zyzman (2D) oraz Maciej Dziubiński (2D)
III miejsce:
Kamil Ćwik (3E) oraz Wiktor Nowak (3E)
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i stworzyli świetną atmosferę podczas rozgrywek. Dziękujemy za zaangażowanie, sportową postawę i wspólną zabawę!
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Przemysława Wolszczaka za organizację turnieju oraz do Klubu Lemur – Precision Sport’s Club za udostępnienie sprzętu, który umożliwił przeprowadzenie rozgrywek na tak dużą skalę.
Dziękujemy również uczniom, którzy aktywnie wspierali organizację wydarzenia:
Kacper Guzera
Igor Zięba
Dawid Wesołowski
Wiktor Nowak
Igor Bryśkiewicz