Wymiana z Ulm – kolejne wrażenia!
W środę 17 czerwca uczestnicy polsko-niemieckiej wymiany wybrali się na wycieczkę do Friedrichshafen. Miasto to słynie ze sterowców Zeppelin. Następną atrakcją był rejs po Jeziorze Bodeńskim u podnóża Alp, gdzie zbiegają się granice trzech państw: Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Celem wyprawy było urokliwe miasteczko Lindau z pięknymi widokami oraz słoneczną pogodę – prawdziwy przedsmak wakacji.