Wymiana z Ulm – Pożegnania nadszedł czas…
Czwartek był przedostatnim dniem naszego pobytu w Ulm. Spędziliśmy go podziwiając dzieła sztuki światowej sławy w Galerii Państwowej w Stuttgarcie. Wieczorem uczniowie z Niemiec zaprosili nas na piknik z tradycyjnymi specjałami kuchni niemieckiej oraz wspólnymi zabawami. W piątek pożegnaliśmy się w budynku Kepler-Gymnasium i mieliśmy okazję zobaczyć Abistreich, czyli tzw. żart maturalny – happening przygotowywany corocznie przez maturzystów na zakończenie szkoły.